Hotel KRIM, Slovinsko, Bled, 26.9.2018, Raňajky
Hotel KRIM
Termín:
26.9.2018 – 27.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:64261481
od 46 € Konečná cena

Poloha
príjemný hotel sa nachádza cca 300 m od jazera Bled.
Vybavenie a služby
parkovisko, reštaurácia.
Ubytovanie
klimatizované dvoj, troj, štvorlôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, Wi-fi, dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky.
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu.
Šport a zábava
v blízkosti multifunkčné inrisko.
Zľavy
dieťa do 12 rokov na prístelke v izbe 1/2(+1) SWCB - ZADARMO, dieťa od 12 do 16 rokov na prístelke v izbe 1/2(+1) SWCB - zľava 30 %. Dieťa do 12 rokov bez nároku na lôžko v izbe 1/2 SWCB - ZADARMO.
Cena zahŕňa
ubytovanie, raňajky, polpenziu na vybraný počet nocí, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK