Grand hotel Primus, Slovinsko, Ptuj, 15.9.2018, Polpenzia
Grand hotel Primus
Termín:
15.9.2018 – 16.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60646796
od 49 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Bungalovy PRIMUS
Poloha
nachádzajú sa cca 1 km od centra mesta, v blízkosti termálnych kúpeľov a aquaparku.
Vybavenie a služby
v hoteli - reštaurácia, bar, lobby bar, nočný klub Gemina XIII, miestnosti pre semináre, predajňa suvenírov, parkovisko, garáž (za poplatok 5 EUR/deň), trezor na recepcii.
Ubytovanie
renovované 2lôžkové izby so sprchou a WC, telefónom, SAT TV, chladničkou, terasou, s možnosťou až dvoch prísteliek. 
Stravovanie
raňajky a večere fomou bufetu s možnosťou dokúpenia obedov, v reštaurácii Zila. 
Šport a zábava
v hoteli - bazény s termálnou vodou, nazývané "Vespasianus"- 1 vonkajší a niekoľko vnútorných kúpalísk, detský bazén, whirlpool, wellness centrum Valens Augusta so štýlovou časťou - japonskou, indickou, rímskou, egyptskou. Saunový svet Flavia - 9 druhov sáun, moderné fitness, aerobic, golf, minigolf, ihrisko na basketbal, volejbal, futbal, tenis, animácie pre deti, jazda na koni, cyklistika, windsurfing. Aquapark Ptuj - 12 vnútorných i vonkajších bazénov s termálnou vodou, niekoľko šmykľaviek, vírivé vane, podvodné masážne prúdy a bazén s umelými vlnami. Hostia majú k dispozícii sauny, masáže, kúpele, parafínové obklady a rôzne druhy terapií. K hotelu patrí 18 jamkové golfové ihrisko (golfové vozíky a vybavenie možné prenajať na mieste). 
Doplňujúce informácie
vstup do Aquapark Ptuj ZADARMO. Prihlasovací poplatok 1 EUR/os./pobyt a miestny poplatok - cca 1,30 EUR/os./deň - platí sa pri nástupe na recepcii hotelu. 
Zľavy
1. dieťa do 6 r. na prístelke s 2 dosp. - ZADARMO, dieťa do 6 r. s 1 dosp. - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 r. s 2 dosp. - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 r. s 1 dosp. - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 r s 2 dosp. - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 r. s 1 dosp. - zľava 20 %. Osoba od 15 r. s 2 dosp. - zľava 10 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, neobmedzený vstup do bazénov, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenie KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, obedov - 13 EUR/os./deň. Možnosť predĺženia pobytov na ľubovoľný počet nocí. Pri ubytovaní na 1 noc doplatok 10 %
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK