Barceló Bávaro Beach, Dominikánska republika, Punta Cana, 23.5.2018, All inclusive
Barceló Bávaro Beach
Termín:
23.5.2018 – 30.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:57730327
od 2 028 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Barceló Bavaro Beach
Kategória hotela: ****+
V skratke o hoteli

All inclusive hotel len pre dospelých leží priamo na piesočnatej pláži Playa Bavaro v stredisku Punta Cana, ktoré je známe pre svoje palmové háje, pláže s bielym pieskom a tyrkysovým morom. Za nákupmi sa môžete vybrať do strediska Plaza Bávaro alebo rybárskej dediny El Cortecito. V hoteli Barceló Bávaro Beach hostia nájdu vonkajší bazén obklopený palmami, niekoľko a la carte reštaurácií a kasíno, ktoré je spoločné s hotelom Barceló Bávaro Palace Deluxe, a tiež 18-jamkové golfové ihrisko. V celom rezorte Barceló Bávaro Grand Resort premáva pre hostí zdarma vláčik.

Poloha

Hotelový komplex renomovanej siete Barceló stojí na piesočnatej pláži Playa Bavaro.

Dĺžka transferu

30

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečený let z Viedne, ktorý trvá približne 11 hodín.

Vybavenie

HOTEL

Komplex pozostáva z rezortov Barceló Bávaro Palace Deluxe, Barceló Bávaro Beach pre hostí starších ako 18 rokov a najväčšieho kongresového centra v Karibiku pre 5000 osôb. Hostia môžu využívať služby všetkých zariadení v rámci komplexu, kde nájdu niekoľko reštaurácií, barov, nákupné centrum, kasíno, bazény, diskotéku, lekársku službu, business centrum, obchod so suvenírmi a amfiteáter. V rezorte premáva od 8:00 do 4:00 hod. vláčik, ktorý môžete využívať. Samozrejmosťou je internet.

REŠTAURÁCIE

V celom komplexe je k dispozícii 11 reštaurácií, z toho šesť a la carte. V hoteli Barceló Bávaro Beach nájdete bufetovú reštauráciu. Z a la carte reštaurácií si môžete vybrať taliansku, japonskú, rybaciu, mexickú, španielsku alebo steak house. Komplex ponúka občerstvenie aj v 13 baroch vrátane športového baru, ktorý je otvorený 24 hodín denne. Hotel Barceló Bávaro Beach má tiež chillout bar.

BAZÉNY

V areáli sa nachádzajú štyri bazény, z ktorých jeden je určený len pre dospelých. Ležadlá a uteráky pri bazéne a na pláži sú v cene. Okolo bazéna je terasa na slnenie.

ŠPORT & ZÁBAVA

Barceló Bávaro Beach Resort Aquatic´s Centre je najkomplexnejšie zábavné a športové centrum v stredisku Punta Cana. Môžete si tu zahrať tenis, basketbal, volejbal, badminton, plážový volejbal, stolný tenis, minigolf. Zacvičíte si fitnes, aerobik alebo aqua aerobik a využiť môžete tiež futbalové ihrisko. Za poplatok máte možnosť zahrať si biliard, golf alebo vyskúšať jazdu na koni. Hotel pripravuje bohatý denný aj večerný animačný program a karibskú šou Tropicalissimo.

WELLNESS & SPA

Súčasťou hotela je wellness centrum U-Spa, z ktorého je panoramatický výhľad na okolie. Ponúka veľký výber procedúr. V jeho priestoroch je tiež kozmetický salón a kompletne vybavená posilňovňa. Služby wellness centra sú za poplatok.

Ubytovanie

Hotel Barceló Bávaro Beach má 589 izieb situovaných vo viacerých trojpodlažných budovách. Izby majú vlastnú kúpeľňu, sušič na vlasy, klimatizáciu, SAT TV, trezor, telefón, minibar, varnú kanvicu, žehličku a žehliacu dosku. Internete je za poplatok. Izby majú balkón alebo terasu s výhľadom na bazén alebo do záhrady.

TYPY IZIEB

Superior izby.Superior izby s výhľadom na more je možné rezervovať si za doplatok.Izby Superior Ocean Front Club Premium s výhľadom na more sú tiež za doplatok.
Stravovanie

V hoteli Barceló Bávaro Beach majú hostia zabezpečené stravovanie vo forme all inclusive.

Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu v reštauráciách.Možnosť večerať v a la carte reštauráciách, večeru si treba rezervovať vopred.Občerstvenie.Podávajú sa tiež miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a niektoré medzinárodné nápoje.

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, transfer letisko – hotel – letisko, 7-krát ubytovanie s all inclusive, služby česky hovoriaceho delegáta.

Povinné doplatky

K povinným doplatkom patria servisné poplatky vo výške cca 530 EUR. Za vstupnú kartu je povinný doplatok vo výške 12 EUR. Ak strávite v hoteli Vianoce alebo Silvester, je potrebné doplatiť vianočnú a silvestrovskú večeru.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1, za izby s výhľadom na more alebo za izby typu suite Club Premium sú za doplatok.

Upozornenie

Cena pobytov na 7 nocí je kalkulovaná na základe tarifnej triedy S. V prípade obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Oficiálne hodnotenie
*****
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK