Apartmány TROBENTICA, Slovinsko, Moravské Toplice, 2.5.2018, Polpenzia
Apartmány TROBENTICA
Termín:
2.5.2018 – 3.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61177675
56 € Konečná cena

Poloha
village sa nachádza uprostred vnútrozemských kúpeľov Moravske Toplice a skladá sa z skupiny domov, ktoré vyvolávajú dojem typickej dedinky Prekmurje. Stoja v tesnej blízkosti golfového ihriska.
Vybavenie
reštaurácia, bar, predajňa suvenírov, parkovisko.
Ubytovanie
typ 1/2+1 AP - 2lôžková izba na otvorenej galerii, denná miestnosť s možnosťou prístelky, vybavený kuchynský kút, SAT TV, sprcha a WC, fén, terasa.
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu, s možnosťou dokúpenia obedov, v hoteli Termal.
Šport
Aquapark - Terme 3000 s vodnými atrakciami (šmýkľavky so zvukovými a vizuálnymi efektami, tobogány, vodopády, masážne trysky, saunový svet, špeciálna detská riviéra), termálne centrum Termalium (masáže, kúpele, inhalácia, kozmetické služby, pedikúra, manikúra, liečebné procedúry ako elektroterapia, magnetoterapia, liečebné masáže a kúpele), ihrisko pre loptové hry - volejbal, basketbal, hádzaná, futbal, tenisové a bedmintonové kurty, požičovňa bicyklov, animácie, aerobic.
Doplňujúce informácie
hostia majú neobmedzený vstup do Aquaparku Terme 3000 s 22 vonkajšími a vnútornými bazénami s celkovou vodnou plochou 5000 m2. Prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./pobyt a miestny poplatok - cca 1,30 EUR/os./deň - podľa miestnej vyhlášky, platí sa na mieste.
Zľavy
dieťa do 6 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO, dieťa do 6 rokov s 1 dospelým - zľava 50%. Dieťa od 6 do 12 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 rokov s 1 dospelým - zľava 20 %. Osoba od 15 rokov s 2 dospelými - zľava 10 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, neobmedzený vstup do bazénov, zákonné poistenie podľa zákona č.281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, obedov 13 Eur/os./deň. Možnosť predĺženia pobytu na ľubovoľný počet nocí. Pri ubytovaní na 1 noc príplatok 10 %., Prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./pobyt a miestny poplatok - cca 1,70 EUR/os./deň - podľa miestnej vyhlášky, platí sa na mieste. V období od 4.5. do 4.7.2017 bude prebiehať v priľahlom kúpeľnom areáli TERME 3000 rekonštrukcia vnútorných bazénov, ktoré po dobu rekonštrukcie nebudú zákazníkom k dispozícii. Prosíme, aby ste s touto skutočnosťou počítali. Počas rekonštrukcie je možné využívať vnútorný bazén v hoteli Termal a tiež všetky vonkajšie bazény a atrakcie v areáli TERME 3000.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK